PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042025}
6,7 712
ocen
6,7 10 1 712
Bohdan Smoleń. W cieniu sceny
powrót do forum filmu Bohdan Smoleń. W cieniu sceny

re:mini.scencje

ocenił(a) film na 7

z dozgonnego szacunku dla SZEŚCIU DNI Z ŻYCIA KOLONISTY (który uformował mnie na zawsze) przejrzałem, początkowo na wycofce, z czasem wkręca bardziej - jakkolwiek nadal mam wątpliwości, czy komentowanie życia osobistego przez pryzmat wygłupów scenicznych to słuszna linia partii jaką twórcy tego dokumentu obrali..

nadto słowa pana zenona chwilami pod cokolwiek wybujałe megaloman - jego "widziałem ślady naszego duetu" na przykład - ja nie widzę sensu przynajmniej, aby sobie pan zenon zasługi za tak zwany załóżkowany monolog szpitalny pana bohdana przypisywał. bo wprost przeciwnie, wręcz naprzemianlegle właśnie - ów monolog był wyrazem wzlotu wyzwolonej wyobraźni po ucieczce z klatki gorsetu i szufladki; wiecznego bycia tym kopciuchem drugim.

anyway - jakkolwiek ciekawe, głównie od tak zwanej artystycznej strony życia jasnej, odnoszę wrażenie, iż dostępny w internetach smoleń-on-smoleń w bezpośredniej rozmowie z dziennikarzem daje lepsze pojęcie o człowieku niźli o artyście.

Westernik

CZEŚĆ ... miło mi, że Koloniści uformowały Cie na zawsze. Czytam wszystko co pisze się o filmie. Pracuje nad książką by wiele nie prawd krzywdzących Bohdana "odtajnić". Proszę o kontakt. Jestem na fb i tam można szybko się znaleźć ... pozdro i "do apelu!"

ocenił(a) film na 7
krzysztof_deszczynski

no to super, jest tylko jeden problem - nie ma mnie na fejsbuku. ale będę wypatrywał xiążki, którą na pewno kupię, jak również chętnie zorganizuję spotkanie autorskie w województwie kujawsko-pomorskim. z letniskowym pozdrowieniem!

Westernik

CZEŚĆ ... podaję adres biuro@kwadrat-expo.com.pl proszę o kontakt BO ... chcę zamieścić cytat Twojego autorstwa zamieszczony tutaj i potrzebuje Twojej zgody...pozdro DO!!! APELU!

ocenił(a) film na 7
krzysztof_deszczynski

ale tak toćka w toćkę i bukwa w bukwę?

jasne, tylko mam prośbę - proszę nie zamieniać małych liter na wielkie.

zresztą, napiszę na mejla

(hurra, wolno pisać!)

jak tylko opalę tę kurę nad rożnem

(i po kryjomu wypuszczę dym nosem!)

odzdro:)

Westernik

SUPER ! i ja też pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones