PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34084}
5,5 813
ocen
5,5 10 1 813
Dahmer
powrót do forum filmu Dahmer

no niestety

ocenił(a) film na 4

bardzo zle wykorzytstany potencjal. historia Jeffreya Dahmera to material na dobry thriller
psyhologiczny na miare milczenia owiec lub bardzo dobry film gore czy chocby dramat, niestety
zrobiono z niego lekki horror do tv, taki na niedzielne popoludnie. a szkoda.

sam film nie jest zly, ale dla osob ktore lubia temat i chcialy poczuc jakis dreszczyk, wejsc w psychike
mordercy niestety beda zawiedzione. jesli chodzi o prezrazajace elementy i historie zbrodni, to wywiad
z Jeffem znacznie bardziej wzbudzil we mnie uczucia niz ten film.

mam szczera nadzieje ze kiedys ktos zabierze sie za ten film i zrobi z niego arcydzielo na miare
bohatera opowiesci, a nie sredniej klasy dramat.

ocenił(a) film na 5
quarterdoll

Zgadzam się. Biorąc pod uwagę życie i losy Dahmera, film mógłby być zrealizowany z nieco większym i ciekawszym zamachem. Bardzo nie podobało mi się zakończenie .

ocenił(a) film na 5
americana

potencjał zdecydowanie zmarnowany,nawet ja napisalabym lepszy scenariusz(i nie pisze tego ironicznie) moze kiedys powstanie lepszy film

ocenił(a) film na 5
quarterdoll

Również potwierdzam. Pominięto wiele istotnych faktów z życia Dahmera i przedstawiono bardziej Jego homoseksualizm niż zbrodnie. Słabo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones