PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 577
ocen
7,1 10 1 145577
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Niedawno skończyłem oglądać trzecią część sagi i muszę przyznać że wrażenia są bardzo dobre, choć wydaje mi się że w porównaniu do jedynki i dwójki było znacznie więcej "łupaniny" (może dlatego że Xavier tak szybko został "zdezintegrowany"- brakowało jego błyskotliwych dialogów i wogóle). Ale podobało mi się. Od dziecka siedziałem w komiksach, szczególnie w Spidermanie i X-Men, na tym się w jakiś sposób nawet wychowałem, i patrząc na to co się dzieje, wydaje mi się że tworzenie kolejnych części nie jest chyba dobrym pomysłem. Coś się już skończyło - nie ma jean, scotta i profesora. Przywracanie ich do zycia na siłę byłoby nonsensem.. Wolverine. Niewątpliwie Hugh Jackman stworzył bardzo charakterystyczną kreację, chyba każdy widz się do niego przyzwyczaił, bo i bez niego nie ma prawdziwych X-Men'ów - brawa. Pisze dużo na temat filmu "Wolverine", na który Hugh już podpisał kontrakt. Jako osobny film mógłby być bardzo ciekawy, i stać się perełką, podobnie jak komiksy które opowiadały tylko i wyłącznie życie Wolverine'a. Kontynuacja - nie; Osobny film - tak. A Magneto ? Nawet Christian Bale, który mógłby naprawdę dobrze zagrać młodszą wersję idola wszelkich metali, nie ma chyba szansy przebić tej charyzmy i tego wdzięku, który na ekrany wprowadził Ian Mckellen. Ten pan za wszystkie części dostaje u mnie 10/10. I wszystko w temacie.

ocenił(a) film na 4
ste

Wg mnie kolejna część się ukarze, wystarczy spojrzeć na sukces kasowy trójeczki. Nie znaczy to, że się cieszę- osobiście nie narzekałbym, gdyby seria X-men skończyła sie na poerfekcyjnej dwójce. A co do bohateró, którzy passed away- Scott żeczywiście byłby postacia trudną do przywrócenia, niech spoczywa w spokoju; Jean/Feniks- wsytarczy, że ktoś oglądał kreskówkę a wie, że ta pani o magnetycznym spojrzeniu ma denerwującą tendencję do ciągłęgo pojawiania sie po swojej śmeirci; a Xavier- wystarczy obejrzeć scene po napisach X3 by wiedzieć, co jest grane;)

Damnit

Czy skot naprawdę umrze, a co się stanie z jean. Myślisz że będzie czwórka.

ocenił(a) film na 10
nkwasiunia

a ja wam cos powiem będzie czwarta cześć na 100% ponieważ na filmweb gdziesz koło miesiaca temu był artykuł o 4 części ze ukaże się i ja już iemoge sie doczekac :D:D pozdro

ocenił(a) film na 8
Esperanza

już za 4 lata, już za 4 lata, chyba będe tata :P

ocenił(a) film na 6
Damnit

cholera, scena po napisach? Że też moi rodzice wyłączają tv jak się pojawią napisy, aaa...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones