PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106411}

X-Men: Ostatni bastion

X-Men: The Last Stand
7,1 145 577
ocen
7,1 10 1 145577
5,4 16
ocen krytyków
X Men: Ostatni bastion
powrót do forum filmu X-Men: Ostatni bastion

Plany twórców?

ocenił(a) film na 5

Hej mam pytanie do bardziej zorientowanych ode mnie w temacie. Otóż widzę że powstaje
kontynuacja Pierwszej Klasy, nic natomiast nie widzę na temat X- men 4:(
Czy to oznacza że seria (z tzw "starymi aktorami"- no wiecie o co mi chodzi) została
porzucona na rzecz Pierwszej Klasy i jej kolejnych części? Jeśli tak to do dupy:/
Pozdrawiam

KubaLBN92

Zdaje się, że X-men 4 nigdy nie powstanie, znalazłem kiedyś wzmiankę, że to już koniec. Zresztą po takim zakończeniu całej trylogii nie ma co spodziewać się kolejnej części. Też żałuję

ocenił(a) film na 5
rpd0

przeciez zakonczenie właśnie zrobili mocno zapraszajace do kolejnej czesci... Magneto odzyskujacy moc, Xavier który przeżył... :/

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

do dupy to mało powiedziane! z tymi młodymi to już nie to samo

ocenił(a) film na 5
CelineMarie

zdecydowanie:( trzeba jakąś akcję protestacyjną zrobić

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

od premiery tego filmu minęło 6 lat,raczej już nic nie wskóramy:P w 2013 ma być nowy Wolverine więc dobre i to

ocenił(a) film na 5
CelineMarie

też się tym pocieszam... A wiesz może coś o genezach pozostałych mutantów? Kiedyś mówiło się o Magneto np a potemwszystko umilkło:/

ocenił(a) film na 10
KubaLBN92

może coś kiedyś ,na pewno X-meni w jakiejś tam formie powrócą,póki co 2 część X menów w młodej obsadzie już niedługo ,dobre i to

ocenił(a) film na 5
CelineMarie

no pewnie że dobre i to... lepsi młodzi w garści niż Jackman, McKellen, Berry i spółka na dachu...
Chociaż jak pomyślę że więcej nie zobaczę Hally Berry w kostiumie i charakteryzacji Storm to ogarnia mnie poczucie bezsensu istnienia
;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones