PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

1 maja w TV

ocenił(a) film na 7

01.05.2013r. na TVN 7 o godzinie 20:00.
Jeden z moich znajomych (pozdrawiam go, jeśli tu wpadnie) niesamowicie wychwalał ten film. W efekcie czego jestem do niego pozytywnie nastawiony i czekam z niecierpliwością.

kaioken26

Również czekam :) Miłego seansu... obyśmy się nie zawiedli :)

użytkownik usunięty
kaioken26

Akurat dzisiaj :/ Liga mistrzów jest.

ocenił(a) film na 7

Wszystko już jest jasne. Mamy niemiecki finał.

użytkownik usunięty
kaioken26

To nie znaczy, że nie warto obejrzeć. ;)

ocenił(a) film na 7

Ja wolę obejrzeć film.

kaioken26

tez sie z chęcia dzisiaj przekonam czy film jest tak dobry jak wszyscy mówią :D

ocenił(a) film na 5
ewka9393

No i okazał się średni Ewciu ..

SzymonS1

Bardzo dobra gra aktorska głównych bohaterów,śwetny OST,ciekawa plastyka,bardzo dobrze wyreżyserowany i zmontowany.

ocenił(a) film na 5
_retla_fw

Zmieniłeś z 10 na 8? czy mi się przewidziało, dla mnie poprawny, ten klimat westernów zawsze mnie usypia, jakoś mi nigdy nie pasował zbytnio ...

SzymonS1

Wydawało Ci się

kaioken26

I jak,spodobał się?

ocenił(a) film na 7
_retla_fw

Film nie był klasycznym westernem, a raczej dramatem psychologicznym (choć motywy Forda są niewyjaśnione) co lubię. Deakins to mistrz, obsada bardzo dobra, melancholijny i powolny klimat potęgowany przez muzykę również mi podpasował. Film na zdecydowany plus.

kaioken26

'Deakins to mistrz'
zdjęcia były cudne

ocenił(a) film na 9
kaioken26

gdy zobaczyłam, że to będzie western, przełączyłam na jakąś głupią komedię, która jednak dość wcześnie się skończyła, więc w skrajnej desperacji przełączyłam na ten film. na początku zaciekawił mnie bardzo wysoki kontrast obrazu i niesamowita muzyka. a gdy zobaczyłam Brada Pitta w roli czarnego charakteru, zostałam do końca.
film niezwykle klimatyczny i intrygujący, nie mogłam powstrzymać łez.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones