PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

9,95/10

użytkownik usunięty

9,95/10

ocenił(a) film na 10

popieram.

użytkownik usunięty
Meshuss

-0,05, bo denerwowała mnie żona Jesse'ego

POWIEM SZCZERZE ZE NIGDY NIE BYLEM ZAGORZALYM FANEM WESTERNOW ALE TEN FILM PRZYKUL MOJA SZCZEGOLNA UWAGE... WIDZIALEM TEN FILM 2RAZY I ZA KAZDYM RAZEM WGNIATAL MNIE W FOTEL... NA SZCZEGOLNA UWAGE ZASLUGUJE NAPRAWDE SWIETNY KLIMAT TAMTYCH CZASOW I REWELACYJNA GRA AKTORSKA I SMIEM TWIERDZIC ZE JEST TO NAJLEPSZA ROLA W ZYCIU BRADA PITTA!!! ZAGRAL JA TAK FENOMENALNIE ZE POMIMO TEGO ZE NIGDY NIE BYLEM JEGO FANEM W TEJ ROLI MNIE NAPRAWDE PRZEKONAL I Z REKA NA SERCU POWIEM ZE POWINIEN ZA TE ROLE DOSTAC I ZLOTY GLOB I OSCARA!!! POLECAM TEN FILM FANOM DOBREGO KLIMATYCZNEGO KINA ZE SWIETNA SCENOGRAFIA I GRA AKTOROW!

ocenił(a) film na 9
punisher822_filmweb

dla mnie Pitt i tak najlepszy w roli Cygana z "Przekrętu". Ale to prawda, film trudny do zapomnienia, nie trzeba lubić westernów, by się pogrążyć w jego historii - jak nie trzeba lubić kryminałów, by czytać "Zbrodnię i karę".

użytkownik usunięty
ravQ

I f*cking hate pikeys

ocenił(a) film na 8

Gdy oglądałam 1 raz to byłam trochę rozczarowana. Za trzecim razem jestem oczarowana tym filmem, choc zarzuty o to, że może się dłużyć są faktycznie uzasadnione. Mimo wszystko warto!

ocenił(a) film na 10
coolhanded

Można oglądać ten film 10 razy w roku i żadna sekunda nie będzie stracona.

użytkownik usunięty

9,97/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones