PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 588
ocen
7,2 10 1 47588
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Czytając o zbliżającej się premierze tego filmu a także oglądając jego trailer, nieodparcie przychodzi mi na myśl film Cienka czerwona linia. Niech będzie tylko w połowie tak dobre jak arcydzieło Mallicka a będę zadowolony.

ocenił(a) film na 6
chuckydoll

Masz rację. Też to zauważyłem. Cienka Czerwona Linia to jeden z moich najbardziej ulubionych filmów. Ogólnie lubie takie klimaty w filmach, omawiają co ludzie czują i myślą. Niesamowite to jest. Czekam z nieciepliwością na western dramat :)

ocenił(a) film na 8
chuckydoll

Dziwne ale ma te same odczucia. Zapowiada się naprawdę dobry film oglądając trailer poraziły mnie zdjęcia, muzyka oraz gra Afflecka fakt że nie można niczego pochopnie wnioskować jednak jego twarz wraz ze specyficznym głosem naprawdę mnie zachwyciło. Macie rację żeby "Zabójstwo..." było choćby w połowie tak dobre jak "Cienka..." to będę naprawdę szczęśliwy. Czekam na ten film z niecierpliwością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones