PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Klapa??

ocenił(a) film na 8

Może ktoś więcej wie dlaczego ten film zrobił tak straszną klapę w amerykańskich kinach? Czy wszedł to ograniczonej ilości kin czy co? Bo wątpię żeby film z B. Pittem i wyprodukowany min. przez Scottów był z góry skazany na porażkę. Z góry dzięki za wszelkie dodatkowe informacje.

ocenił(a) film na 1
Kilinski

Bo na ten film nie trzeba iść, wystarczy 160min gapić się na plakat i na to samo wychodzi.

ocenił(a) film na 10
oscar_dziki

jesteś pewnie wielkim fanem komiksów co? bo do książek jeszcze nie dorosłeś

ocenił(a) film na 1
czarnyspecjal

tak bo książki to sztuka wielka a komiks to chłam... jezu po co tu chołote uświadamiać ostatnia wypowiedz moja bo szkoda palców, a z motywu z plakatem płakałem ze śmiechu bo to prawda o tym filmie!

ocenił(a) film na 10
Corso

Odpowiedz jest prosta.W przeciwienstwie do takich filmow jak np Hitman Jesse puszczany byl tylko w 300 kinach(obecnie w 30 tylko)podczas gdy Enchanted w 3700 kinach,American Gangster w 2700.Gdyby byl rozpowszechniany w wersji "WIDE" zarobilby pewnie kolo 30-50 baniek.

ocenił(a) film na 8
Wojtek_dpo

dzięki za rzeczową odpowiedź:) .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones