PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 563
oceny
7,2 10 1 47563
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Klimatyczny... 

ocenił(a) film na 10

Gdy golądnąłem ten film po raz pierwszy to powiem szczerze że mnie nie ujął i z 2-3 razy usnąłem w czasie jego oglądania. Ostatnio miełaem jednal okazję zobaczyć go po raz drugi i powiedziałem sobie, podejdę do niego jeszcze raz, bez negatywnego nastawienia. Dziś mogę mówić o nim w samych superaltywach. Rewelacja. Klimat, narracja, zdjęcia, gra aktorska, napięcie. Coś czego niestety za pierwszym razem nie dane mi było zobaczyć. 10/10 i do ulubionych.

ocenił(a) film na 8
Getos

Ja to poczułam od pierwszego razu film u ją mnie już na samym początku ale klimat nie do opisania coś wspaniałego .

ocenił(a) film na 8
Getos

klimat nadaje też muzyka, która moim zdaniem jest zbyt poważna i nostalgiczna jak na film o złodzieju mordercy

użytkownik usunięty
Getos

Mnie również cały film urzekł absolutnie bo drugim seansie. Po pierwszym miał 9+serducho, ale nie miałem serca po drugim dać niżej niż 10+serducho.

PS> chyba najlepsza rola Pitta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones