PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 589
ocen
7,2 10 1 47589
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Film beznadziejnie nudny, ale zeby wciagał i ciekawił chociaż, ale nie! FLAKI Z OLEJEM, beznadzieja, na szczescie bilet nie 15 a 4 zeta mnie kosztował - i tak za duzo! dobrze ze potem wróciłem naa camerimage i był kapitalny i klimatyczny "in to the wild"

ocenił(a) film na 1
Corso

Ej, bo ja tez bylem na tym seansie i poklocilem sie z moja dziewczyna o to, ze komentowalem na glos co o tym gownie mysle. Ona twierdzi ze tylko ja sie tak zachowywalem na calej sali i ze to bylo "zenujace". moim zdaniem to film byl zenujacy. Ty tez komentowales w trakcie? Prosze powiedz, ze nie jestem jedynym chamem:)

oscar_dziki

To było nas trzech. Dawno się tak nie wynudziłem w kinie. Tak mnie zmęczył, że ledwo się na "Alei gówniarzy" potem trzymałem.

ocenił(a) film na 9
Rychoslaw

Pograzamy sie z wami w smutku.

ocenił(a) film na 1
Rychoslaw

No tak, ale mnie bardzo interesuje, czy komentowałeś szeptem do znajomego, jak jesteś tym filmem sfrustrowany. Poważnie muszę to dostać na piśmie, bo moja dziewczyna mi ciągle wytyka, że tylko ja (i Michał, mój kumpel) tak się zachowywaliśmy, bo wszyscy inni niby przez cały seans nie pisneli słówka (zafascynowani?).

ocenił(a) film na 1
oscar_dziki

Tylko 2 hasła rzuciłem szeptem, ale w koło nic nie słyszałem, myślałem że tylko mnie sie nie podoba :P

ocenił(a) film na 1
Corso

No ale byłeś sam, czy z kimś? Wybacz, że jestem taki wścibski... dla mnie to jest ważniejsze, niż możesz sobie wyobrazić:P To już jest kwestia osobista...:)

ocenił(a) film na 10
Rychoslaw

polecam dla panów commando. akurat na waszym poziomie.
PS tylko nie komentujcie za głośno łał albo o Jezu! bo film nie jest na oparty na faktach. Na prawde.

ocenił(a) film na 1
czarnyspecjal

zluzuj chłopcze moge oglądać filmy bez akcji (przed zachodem słońca, garden state, my life without me) i je uwielbiam, ale jak film jest bez akcji i NIE wciąga, poprostu jest nieciekawy to moje zdanie. a kommando rulez! :P

ocenił(a) film na 10
Corso

oszukać przeznaczenie i koszmar minionego lata to max waszych możliwości.to jest właśnie moje zdanie. Chłopcze.

ocenił(a) film na 1
czarnyspecjal

fajnie, pozdrawiam z ciemnoty nie wyprowadzam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones