PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 601
ocen
7,2 10 1 47601
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Być może najlepszy film sposród tych wszystkich, które widziałem przez ostatnie 12 miesięcy. Nie wiem, dlaczego nie jest nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film.
Ten film jest prawdziwą ucztą dla oczu i uszu prawdziwych kinomanów. zapamietam go na dlugo. Szczególnie tytułową scenę.
Szkoda, ze tak cięzko na niego trafić w polskich kinach. Publika woli chyba jednak kolejne czesci spidermenow, przygod zombie, glupkowatych komedii itp.
trudno, fajnie, ze powstaja jeszcze ambitne produkcje.
9/10 .

ocenił(a) film na 9
Juskowiak

Podzielam twoje zdanie... Również dałam filmowi 9/10. Szkoda, że lepiej nie pokazali więzi łączącej Jesse'ego i Roberta, a to było dosyc ważne. Jeśli ocenia się ten film jako westen, a moim zdaniem nie był on nim, to wypada słabo, ale to był bardziej dramat psychologiczny.

Wychodząc z kina był niesamowicie zaskoczona, że "Zabójstwo..." było takie jakie było, ale przede wszystkim zrobił na mnie wrażenie Cassey ze swoim załamującym się głosikiem;)

Pozdro;)

ocenił(a) film na 10
Reduta_Ordona

Fajnie, że masz podobną opinię.
Ważne, że mimo wszystko nie brakuje osób, które potrafią docenić ambitne kino.
Widzę, ze jesteś fanką Burtona. pOlecam "Golibrodę z Fleet Street".

ocenił(a) film na 10
Juskowiak

cassey taki głosik bez udawania ma ;D
a jakby tak doskonały horror ocenić jako komedię... to co? dobrze wyjdzie?
odkrycie wszechczasów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones