PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Niezły, ale...

ocenił(a) film na 6

Ale ciągnie się jak nieszczęście... To wszystko dało się zmieścić w 1/3 krótszym czasie bez straty, a wręcz z zyskiem dla odbioru filmu. Mimo wszystko dosyć ciekawa historia - nie wszędzie muszą być pościgi, strzelaniny na każdym kroku etc.

ocenił(a) film na 7
metaxy

Zgadzam się, film sam w sobie nie jest zły, ale momentami niemiłosiernie się dłuży.

Piindol

srutututu.

To jest budowanie klimatu, każda z tych "dłużacych się" scen miała znaczenie, przybliżała nas do ostetecznego finału. Dzięki nim mogliśmy poznać lepiej całą tę wspaniałą historię, zachowania i same odczucica bohaterów. Ja się nie nudziłem.

ocenił(a) film na 7
adeck92

Budowanie klimatu to jedno i dobrze ale tak czy inaczej momentami nudnawe, tak musiało być. To jedyny sposub by przdstawić tą historię na wysokim poziomie. Trudne postaci i dobrze zagrane. Jedyne co mi trudno było "pogryźć" to smrodek gejowizny który pojawił się między Jessem a Bobem, ale to tylko dodało barwy tej zdradzie. Odrobine więcej dynamizmu zawyżyłoby ocenę. Jednak w tym wypadku marne 7/10, można było wyciągnąć trochę lepszą ocenę, ale może ta historia nie dała możliwości przedstawienia w bardziej dynamiczny sposób.

Piindol

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

ocenił(a) film na 8
metaxy

Moim zdaniem dałoby się, ale film byłby słabszy. Zresztą - dłużyzny świetnie oddawały powolne zmienianie się postaci, ciągłe

ocenił(a) film na 8
metaxy

Moim zdaniem dałoby się zmieścić i w godzinie, ale film byłby słabszy. Zresztą - dłużyzny świetnie oddawały równie powolne zmienianie się postaci (głównie tytułowych Jessego i Roberta Forda. Poza tym już sam tytuł zdradzał co stanie się z legendą dzikiego zachodu, więc nie chodziło tu o to, żeby zaskoczyć widza. To tak jak z dobrze powiedzianą opowieścią przy ognisku - może być długa, byleby miała klimat i była wciągająca. Tak jak ten film. :)

nielubieczosnku

zgadzam się :) oceniłem na 8 ale po dłuższym czasie zmieniłem jednak na 9 :p jak dla mnie przepiękna muzyka :p słucham soundtracku gdy maluje :p

juziapinkfloyd

O, malujesz? A ten filmik z YouTube to też Twoje dzieło?
http://www.youtube.com/watch?v=UybHwlOA01M

silentviper

no chyba raczej nie ? :/

juziapinkfloyd

Też bym się nie przyznawał.

silentviper

hahahaahaha :) a to Ty jesteś tym klaunem od "chciwosci" ktory kreuje sie na znawce kina :) hahahahaha :D
ktory nie umie podac zadnego argumentu wiec atakuje osobe - jak z reszta i dzis :D gratuluje :D :D :D
licze dalszych realizacji na plaszczyznie wirtualnej :)
mam nadzieje,ze swoje braki osobowosciowe, brak wiedzy i kompleksy dobrze zrekompensujesz na tutaj :)
i bedziesz choc odrobine szczesliwszym czlowiekiem :)

juziapinkfloyd

zemsta trolla

silentviper

zamiast własnego wątku - tylko bzdety

silentviper

A filmik ukrył - wcale się nie dziwię...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones