PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 588
ocen
7,2 10 1 47588
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
KapitanOrzech

KapitanOrzech wracaj do oglądania shreka i hitów tygodnia na polsacie :) wybuchajacych samochodów, nagich panienek.
A najlepiej włącz sobie mtv i nie wypowiadaj sie wiecej na temat tego filmu prosze.. :)

użytkownik usunięty
wojtad23

to jest troll, on się żywi takimi odpowiedziami jak twoja, :D moimi na temat twoich zresztą też :D

Ale to troll maskotka Filmwebu, najfajniejszy jakiego znam:), więc trzeba go czasem dokarmić:)

użytkownik usunięty
krysiron

ale tylko czasem żeby nie umarł z głodu ale przekarmiać to już nie wolno xD

Nie jestem trollem. Jestem krytykiem filmowym.

użytkownik usunięty
KapitanOrzech

oczywiście, nie śmiem w to wątpić.

ocenił(a) film na 10

ja tez nie smiem wątpić, bardziej konkretną i zasadniczą krytykę można usłyszeć tylko od Gessler "Ku*wa, stary makaron"

ocenił(a) film na 10
agatanna

W tym konkretnym przypadku było by to: "Qrva! Robaczywy orzech!"
Jak się okazuje nawiązania kulinarne są tutaj nadzwyczaj na miejscu :-)

KapitanOrzech

To może ja zacytuję:
"Kapitanie Kłam Kolo ty nie jesteś zwykły kłam ty jesteś po prostu idiotą"

jkmusic

Skąd pochodzi ten cytat?

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

krytyk filmowy hehe :)

KapitanOrzech

Krytyk filmowy? Masz 10 lat, zmienne ip i gówno wiesz o filmach, więc sam się chrzcisz mianem "krytyka filmowego"?
Internet dał możliwości krytykowania wszystkie i to anonimowo, a najlepsze, że bez podawania argumentów. Dlatego jesteś krytykiem pokolenia neostrady... Żal.

Entratmer

Niestety mam stałe I.P. Ale pozostają zawsze proxy :P

KapitanOrzech

j*ebac policję

mahosdzemorek

Policja jak policja. Dobrze, że jest, ale nie zawsze spisuje się na medal.

Entratmer

czemu mialby meic zmienne IP?;)?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
KapitanOrzech

hahahahahahahahahaha

KapitanOrzech

A co, rozbolała główka przy czytaniu tytułu?

_ENKI_

Nie dość, że spoiler, to jeszcze głupio brzmi.

ocenił(a) film na 9
KapitanOrzech

zabawny z ciebie gość(to nie ironia). Miałem doła po tym filmie m.in. dlatego, że ostatnio oglądam coraz dłuższe i nudniejsze filmy, jak ten a to tylko po to by zasnąć łatwiej i nie myśleć o tym, że niedługo moja obrona mgr, którą pewnie poleję... Affleck jest przepytą świata, nawet w filmie jak się kąpał w wannie pośród szczerozłotych kłosów, kolo zwrócił mu na to uwagę. Dawno żaden aktorzyna nie wzbudził we mnie tak mieszanych uczuć. Wyzwolił we mnie wszystkie strachy i nienawiść do samego siebie. Jego łamiący się głos sprawiał, że chciało mi się rzygać, a wzrok JJ(B.Pitta) spoczywający raz to na Bobie, coraz to na mnie sprawiał, że zapadałem się pod ziemię nawet szybciej niż kret podczas przekopywania ogródka. Takiego grania się powinno zabronić, tak samo jak wszystkich tych zdjęć i muzyki Nicka idealnie skomponowanej z obrazem. Tempo filmu depresyjne, podobnie zresztą jak nastrój JJ, tylko ten Bob, przybłęda, którego Jessie pokochał i znienawidził zarazem, wybudza z tego parszywego snu jeszcze bardziej parszywym, nerwowym drapaniem się po skroni... "Nie dość, że spoiler, to jeszcze głupio brzmi." Spasiba orzech, dzieki twoim słowom spojrzałem trochę inaczej na ten film i nareszcie oderwałem się choć trochę od tego przygnębiającego nastroju. Okazuje się, że żartować można ze wszystkiego ;)

ocenił(a) film na 10
mulleen

Można być też po prostu profanem... Co do filmu miałem podobne odczucia.

lesny_lesny

Ciekawe.

ocenił(a) film na 8
mulleen

LOL

ocenił(a) film na 9
mk34

"LOL" ...and suddenly everything is white and bright

ocenił(a) film na 10
KapitanOrzech

film kozak narracja, muzyka sceny po prostu jestes jakimś koniobijca i prawdopodobnie jełopem sorry za obraze ale to i tak lekko powiedziane jak na twoja ocene. żyj sobie chłopie i oby dzieci były zdrowe może w mame pójdą hahah

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones