PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 589
ocen
7,2 10 1 47589
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Pieprzona klasyka!

ocenił(a) film na 10

Jeśli ktoś tego nie rozumie - to ja go rozumiem. Takie czasy. Ten film wymyka się dzisiejszym standardom. Mogę go śmiało porównać do starych, dobrych westernów, choć jest nieco inny. Nasuwa mi się porównanie do "Patta Garreta i Billy'ego Kida", ale to coś trochę odmiennego.

ocenił(a) film na 9
Zygfryd666

Podpisuję się. Po prostu genialne, kompletne, a do tego przejmujące kino. Muzyka i zdjęcia na Oscara.

ocenił(a) film na 8
Zygfryd666

Nie przesadzałabym z tymi porównaniami. Film dobry, ale "pieprzoną klasyką" w żadnym wypadku nie jest i nie będzie. A do jakich starych, dobrych westernów porównujesz?

ocenił(a) film na 10
deadrys

Pisałem to już dość dawno, ale mogę się podpisać. Klasyk, w starym, niespiesznym stylu, a zarazem jeden z lepszych filmów dekady (obok "To nie jest kraj dla starym ludzi"). Porównałem go do "Patta Garreta" i to również podtrzymuję. Dodać mogę chociażby starą wersję "15:10 do Yumy" (nowej nie widziałem), albo nawet "W samo południe". Widać inspirację zdecydowanie, ale w żadnym razie nie plagiat. Chodzi mi o ten dramat, ktorego jesteśmy świadomi, a którego uniknąć się nie da i oczekiwany koniec, w który jednak nie chcemy wierzyć. No i te przecudowne ujęcia, muzyka, aktorstwo...

ocenił(a) film na 10
Zygfryd666

Trudno mówić o "klasyce" w przypadku filmu mającego zaledwie 6 lat... co nie zmienia faktu, że film jest dziesiątkowy, absolutnie.

ocenił(a) film na 10
Chip_Maplewood

niektóre filmy stają się klasyczne niezwykle szybko, bo są po prostu genialne. ;)

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Wyrażaj się przyzwoicie.

ocenił(a) film na 10

Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl ;)

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Zero klasy, zero inteligencji.

użytkownik usunięty

100% pozy.

ocenił(a) film na 10

może jestem durny, ale za to zabawny

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Kto Ci takich bzdur naopowiadał?

ocenił(a) film na 10

magiczny wieloryb, zuziu

użytkownik usunięty
Zygfryd666

Nie ma takich. Pewnie Ci się śniło, ale nie wierz w swoje sny. Przynajmniej nie we wszystkie.

ocenił(a) film na 10

nie istnieje to, co się nie śni. tylko sny mają dziś jakąś wartość, zuziu.

użytkownik usunięty
Zygfryd666

To żyj sobie dalej w świecie snów, pajacu. W każdym, absolutnie każdym języku świata imiona pisze się z wielkiej litery. Nara.

ocenił(a) film na 10

Bardzo Ci dziękuję, że poprawiłaś ten niewybaczalny błąd, Zuziu. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10

To dla czego w swoim nicku nie napisałaś imienia z dużej?

użytkownik usunięty
MakaveliSTO

Bo nie wiedziałam, że tak można ;) Jak zakładałam konto, to myślałam, że nick ma wyglądać podobnie jak adresy e-mail. Wystarczy ruszyć główką, mój drogi. I jednak nick a uzywanie imienia kiedy chcemy zwrócić się do osoby, to co innego.

Hehe heheszki...:P

użytkownik usunięty
grungehe

Nie wiem o co chodzi ale Kurta bardzo lubię słuchać.

A spoko ja też :P

A że się tak wyrażę jaka jest twoja ulubiona piosenka w jego wykonaniu ?

użytkownik usunięty
grungehe

Na pewno nie mam ulubionej. Jest wiele kawałków Nirvany, które lubię.

Mam tak samo ;D

użytkownik usunięty
grungehe

Bo mieli mnóstwo świetnych kawałków, to raczej ciężko by było wybrać. "Heart-Shaped- Box" zawsze wymiatał.

ocenił(a) film na 7

zUZIU A CZEMU TY SIĘ TAK WŚCIEKASZ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones