PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 588
ocen
7,2 10 1 47588
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Dlaczego R. Ford tak się bał że Jesse zobaczy tą gazetę? W sumie chodzi mi o to co było w tej gazecie takiego groźnego dla Forda, bo po tym że Dick się przyznał nie można wywnioskować że Ford chce wydać Jesse'go?



Z góry dzięki za odpowiedzi.

Barcarek

tu chodzi o coś więcej niż tylko informacje, zobacz jak Jesse ich obserwował, prowokował, z góry znał swoje przeznaczenie. Kamienna postawa Jamesa przy roztrzęsionej i rozchwianej Forda to wspaniała uczta dla widza. Poza tym dlaczego odłożył pas z rewolwerami i odwrócił się do obu tyłem? Czy przypadkiem nie dlatego, że nie znalazł w nich na tyle dość odwagi, aby mogli go zastrzelić?

Dexterb

kurde, trochę czasu już minęło od momentu zobaczenia tego filmu, troszkę mi się ten obraz rozmył
ale niestety Twój wpis nie udzielił pomógł mi w odpowiedzi na powyższe pytanie :)

Barcarek

Jesse wyczytał w gazecie o tym, że Dick Liddil zabił jego kuzyna Wooda Hite'a, a potem (w obawie przed zemstą JJ) zgłosił się na policję. W tym momencie było jasne, że Dick zdradzi informacje o JJ w zamian za korzystny wyrok. Ponieważ Fordowie nie powiedzieli o tym, a nawet kłamali nt. Dicka, Jesse domyślił się, że oni również są w zmowie aby go wydać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones