PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Czekam na ten film z niecierpliwością i odliczam dni do ukazania się go w kinach, ale już jedno można stwierdzić. Soundtrack jest wyśmienity, genialny, wyciskacz łez. Słuchając muzyki panów Cave'a i Ellisa miałem łzy w oczach i to bynajmniej nie ze smutku. Pozytywne wzruszenie. Najlepszy soundtrack od czasu Requiem dla snu. Oby film podtrzymał ten poziom :)

ocenił(a) film na 6
alex_dp_2

Skąd dorwałeś Soundtrack z tego filmu, sam chętnie bym go przesłuchał. Aha i powiedz jeszcze czy jest też utwór z Trailera nr.1 :) ?

ocenił(a) film na 10
Sawyerr

Skąd go dorwałem? Niestety nie moge powiedzieć bo to niedozwolone, ale wszystkie utwory które kojarze z trailerów się na nim znajdują :)

ocenił(a) film na 6
alex_dp_2

a czy mógłbyś mi wysłać te dwa utwory które znajdują się na Trailer 1 ?
sawyer8@gmail.com

ocenił(a) film na 6
Sawyerr

Jeżeli możesz to prześlij mi na maila - Sawyer8@gmail.com
1. Rather Lovely Thing
3. Song For Jesse
8. Another Rather Lovely Thing

Pozdrawiam ! i Dziękuje z góry :)

ocenił(a) film na 6
Sawyerr

Też bym bardzo prosił, utwór z trailera na pianinie wyciska mi łzy!
lost16_1990@o2.pl

czester

można kupić , kosztuje 59 zł ale napewno warto, ja już zamówiłem... mam oryginalny OST do PROPOSITION, i nie żałuje ani złotówki którą na to wydałem... a to ci sami panowie czyli NICK CAVE i WARREN ELLIS.

alex_dp_2

tez prosilbym o utwor z pierwszego trailera co wchodzi w 23 sekundzie aroundthebend@wp.pl
z gory dzieki pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
aroundthebend

okej już mi się udało ściągnąć mam cały soundtrack, jest piękny!

czester

Czester skad sciagles soundtrack ??? jak mozesz napisz na maila aroundthebend@wp.pl

ocenił(a) film na 6
aroundthebend

Już podaje stronke, ściągnąć trzeba przez rapishare, czyli wchodzisz na tą stronkę klikasz na free czekasz kilka sekund, przepisujesz kod z obrazka i już można.

http://rs166.rapidshare.com/files/66118359/NCaWE-07.rar

ocenił(a) film na 6
czester

Potem oczywiście trzeba rozpakować bo jest w RAR, ale to przecież oczywiście wiadome :P

czester

wielkie dzieki sciezka niesamowita
Pzdr

ocenił(a) film na 6
aroundthebend

Najbardziej mi się podoba teraz ostatni utwór Song For Bob. Nie moge się od niego oderwać. Kiedy tylko mam czas to słucham go na okrągło :D

ocenił(a) film na 8
czester

Naprawdę świetna muzyka - jest na czym zawiesić ucho :)
Jak na razie chyba największe muzyczne zaskoczenie tego roku. Kto wie może będzie nominacja do Oscara bo konkurentów na razie zbytnio nie widać.

ocenił(a) film na 8
czester

Powiem tak bardzo nietypowa ścieżka momentami przypominająca jakby T. Newmana (pewnie przez ten minimalizm). Jednak wybitna chyba nie jest ale an pewno dobra a momentami nawet bardzo dobra. Dla mnie najlepsze są: Song for Jesse (ciężko mi się oderwać od tej prostej melodii) i The money train.

ocenił(a) film na 9
Kilinski

Caly soundtrack swietny.Dziekuje za link do pobrania.

ocenił(a) film na 10
Maximus_D_M_

No ost mozna kupic juz od 2 tyg.Ja najpierw zobacze film czyli juz w piatek a potem pewnie po ost polece.

ocenił(a) film na 7
Wojtek_dpo

przepiekny soundtrack.
piekna muzyka.
najwyzsza polka.

ocenił(a) film na 10
confused_bastard

I dlatego zaraz po seansie kupilem go sobie.GENIALNY!

Wojtek_dpo

OST jest naprawdę genialny, brawa dla obydwu panów wg mnie jedna z najlpeszych płyt roku(obok Źródła i Małych dzieci)

ocenił(a) film na 8
Edward_Nozycoreki

i ma już pierwszy sukces na koncie bowiem została nominowana do Satelity ( sam film zebrał w sumie cztery nominacje: zdjęcia, muzyka, scenografia i drugoplanowa rola męska.

ocenił(a) film na 10
Edward_Nozycoreki

Najlepsze kawalki to Son for Jesse i Money Train.

Wojtek_dpo

G.E.N.I.A.L.N.Y tyle powiem!

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones