PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 601
ocen
7,2 10 1 47601
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Spodziewałem

ocenił(a) film na 4

się super westernu jak 3:10 to Juma, a tu cienizna. Za dużo "bla bla bla" za mało akcji. Na plus to jedynie dobra gra aktorów i historia, ale to już zasługa JJ. Bardzo mało akcji, niektórzy powiedzą że to biograficzny i bla bla bla, a ja powiem że Goya's Ghosts było ciekawsze i miało więcej akcji. 4/10

rzetel3

Akcja, akcja, srakcja. Słyszałes może o czymś takim jak biograficzny dramat psychologiczny w stylistyce westernu? Nie? No to właśnie jeden taki zobaczyłes. Nie podobał się? Przykro mi.
Że niby co... że jak w filmie są panowie "kombuje" w kapeluszach i butach "kombojskich" to od razu musi być akcja, sama akcja i tylko akcja? Bo jak akcji nie ma to sie oczka koledze zamykają? Tak?

ocenił(a) film na 4
Titus_

A nie mówiłem że zaraz się ktoś odezwie z pretensjami. Ehh. Bo biograficzny dramat psychologiczny, a co to ma do tego. Dam Ci przykład "The Man From Earth" - w filmie nic się nie dzieje, najdynamiczniejsza i jedyna "akcja, srakcja" to jak się facet pakuje do podróży, przez 2 godziny gada non-stop z paroma przyjaciółmi, ale przynajmniej z sensem gadał i ciekawie, a nie "Dżesi Dżejms to JJ tamto, a tu sro a tu pstro"
kolejny przykład BIOGRAFICZNY: "Goya's Ghosts" działo się, ciekawe było, nie powiewało nudą, nie gadał narrator bez sensu, akcjaaa (koleś był malarzem, JJ kryminalistą, robin hoodem dzikiego zachodu uuu , a malarz miał swoj film biograficzny w którym działo się wiecej.

P.S. Oczka się nie zamykały, bo przynajmniej krajobrazy były ładne.

rzetel3

film słaby, duzy plus to casey affleck bo był rewelacyjny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones