PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

gdyby zaczął się o 22 lub 23 to bym zapewne zasnął, film był nie ciekawy, nie wciągał widza, a trzeba zaznaczyć, że lubię bardzo długie filmy o ile porywają widza, a tego tutaj nie było 5/10.

herkules5_56

Widocznie jesteś za słaby na takie filmy ;)

herkules5_56

Ja też uważam, że był nudnawy, ale w sumie dobry 7/10.

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

zaczyna się ciekawie ale nawet BratPit nie uratował tego "ambitnego filmu'' wszyscy aktorzy grają tak samo nieciekawie. Cały film ciągnie się jak flaki.

forest122

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 5
herkules5_56

Podpisuje sie pod ta wypowiedzia: film zbyt dlugi, a w szczegolnosci mocno wialo nuda. Zaledwie kilka scen akcji. Dobra rola Pitt'a nie uratowala brakujacej czesci ogniwa tego filmu. Szkoda, bo zapowiadal sie bardzo ciekawie...

tomie_2

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

herkules5_56

Nie widziałem jeszcze, ale z zasady nie przejmuję się opiniami ludzi, którzy uważają, że w języku polskim istnieje takie słowo, jak : "samowicie"

ocenił(a) film na 10
i_tichy

Dobreeeeeeeee! "samowicie" się z Tobą zgadzam :-) Co do filmu to jeśli lubisz głębsze westerny to ten powinien Ci się spodobać, rewelacyjny Brad Pitt.

herkules5_56

Kto widział w życiu choć jeden dobry western, ten doceni ten film.

alanos

nuda jak cholera, brak fabuly nic sie nie dzieje

zukasz

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 6
herkules5_56

Zgadzam się z autorem. Osobiście jestem fanem westernów, ale ten był po prostu nudny.
NUDA!

dooomiiin

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones