PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 591
ocen
7,2 10 1 47591
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

muzyka fabuła gr aktorów po prostu klimat oglądałem ten film już chyba z 8 razy. ale
widocznie wiele ocen pada od gnoi i ludzi co chcą widzieć strzelaniny i efekty specjalne.
film, który budzi do refleksji ich przerasta bo go nie zrozumieją.

ocenił(a) film na 9
wrona_fw

Film tak jak mówisz ma niepowtarzalny klimat i niesamowita jest również gra aktorska Afflecka i Pitt'a.

użytkownik usunięty
eadamiec1

Dokładnie.

Pitt jak zwykle miażdży system i spokojnie można go postawić z Al Pacino na pierwszym miejscu wśród aktorów. Genialny klimat, ścieżka dźwiękowa dodająca jeszcze tego "czegoś" co pochłania nas w film. No i jeszcze raz genialny Brad Pitt grający fenomenalnie ekscentrycznego, zimnego jak głaz Jessiego

ocenił(a) film na 6
wrona_fw

A ja film zobaczyłem dopiero wczoraj... byłem pod wrażeniem. Świetna gra aktorska, choć za Pittem jakoś nie przepadam, ale tutaj wyjątkowo dobrze się sprawdził.
Obraz też niczego sobie i do tego muzyka... to nie jest film dla maniaków akcji. W mojej ocenie zasłużone 8pkt.

ocenił(a) film na 9
wrona_fw

Jest specyficzny, jak dla mnie genialny klimat, zdjęcia(!) czy aktorstwo, jednak potrafię sobie wyobrazić, że akurat ten film kogoś po prostu nudził. Nic na to nie poradzisz, możesz za to delektować się nim po raz dziewiąty i nie przejmować się resztą.

użytkownik usunięty
bratfranciszek

Racja, przede wszystkim zdjęcia R.Deakinsa są niesamowite i muzyka, która buduje klimat.
http://www.youtube.com/watch?v=BECKZjPyQMk&feature=player_detailpage#t=45s

ocenił(a) film na 9
bratfranciszek

Ja dopiero ostatnio go widziałem i bardzo mi przypadł do gustu. Klimat rewelacyjny, obraz, ścieżka dźwiękowa. Ale fakt - zgadzam się, że nie dla każdego, acz w przeciwieństwie do OP'a nie sądzę, żeby każdemu komu się nie podoba można było przypisać etykietkę idioty.

wrona_fw

Faktycznie Pitt gra świetnie. Rewelacyjny jest również klimat tego filmu. Jednak zdecydowanie przez większość czasu zdecydowanie brakuje emocji i film staje się taki trochę niedostępny i nużący.

ocenił(a) film na 6
wrona_fw

aleeeeeeee kurde ... nie przesadzajcie panie i panowie ...
"widocznie wiele ocen pada od gnoi i ludzi co chcą widzieć strzelaniny i efekty specjalne. "
ja dałem zaledwie 6... za dużo w nim błędów ... osobiście dodatkowo to nie podobał mi się ten motyw z narratorem...
Gra aktorska, teksty, muzyka jest b.dobra.. ale ile tego tam dobrego jest? nie za dużo ?

ocenił(a) film na 10
Brejkor

Jestem niesamowicie ciekaw tych błędów. Dajesz.

ocenił(a) film na 10
wrona_fw

Ten film to prawdziwe Arcydzieło, klimat rewelacyjny. Co jakiś czas wracam do tego filmu i to prawda że niektóre oceny padają od osób które go nie rozumieją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones