PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

Niemal zasnąłem oglądając ten film. Historia opowiedziana w taki sposób że co chwilę odruch ziewania staje się odruchem bezwarunkowym. Wtrącenia lektora zupełnie nie potrzebne i dodatkowo tworzą ten melancholijny nastrój w filmach który mnie osobiście irytuje. Spodziewałem się dobrego westernu z wartką akcją. Mniemam, że można było opowiedzieć w bardziej zajmujący sposób o życiu kogoś kto żył pełnią życia i dzielił się z innymi. W końcu jak się jest charyzmatycznym liderem rzezimieszków to siłą rzeczy prowadzi się pełne pasji i barwy życie. Po obejrzeniu tego "dzieła" odebrałem głównego bohatera jak sfrustrowanego dziwaka mszczącego się na swoich przyjaciołach z powodu jakiejś choroby psychicznej. Zero bezwzględne dla lektora. Jedynie w tym filmie podobała mi się gra aktorska, sceneria wraz ze zdjęciami. Reszta przejdzie bez echa.

moja ocena 3/10

Roberto1909

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones