PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=209978}

Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford
7,2 47 574
oceny
7,2 10 1 47574
7,8 21
ocen krytyków
Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda
powrót do forum filmu Zabójstwo Jesse'ego Jamesa przez tchórzliwego Roberta Forda

nuuuuuudaaaaa

ocenił(a) film na 2

wszyscy, którzy wytrzymali dłużej niż 30 min tego filmu zasługują na mój szacunek. ja nie jestem tak wytrwała i zasnęłam po godzinie. a naprawdę starałam się dotrwać do końca..

ocenił(a) film na 9
galagness

to smutne :(

galagness

ja nie wytrzymałam, ale postanawiam to dziś nadrobić (TVN7 20.00) Film nie jest zły, zapamiętałam dobrą muzykę Nick Cave & Warren Ellis a do reszty przekonam się wieczorem

galagness

nie wiem jakie było pierwsze 30 min filmu bo trafiłem na połowę dopiero... ale końcówka naprawdę mi się spodobała

ocenił(a) film na 6
golob3k

Końcówka rzeczywiście bardzo dobra, tylko niepotrzebnie ta dłużyzna przez pierwsze 3/4 filmu. Szkoda:(

ocenił(a) film na 5
ania444

Ja miałam nadzieję na prawdziwy western, taki z pojedynkami, no i się zawiodłam. Ale muzyka bardzo mi się spodobała.

ocenił(a) film na 5
Pirat_z_Karaibow

ja rowniez myslalam, ze to bedzie western, a tu takie rozczarowanie. film jest stanowczo za dlugi, nużący, zero jakiejkolwiek akcji :/

ania444

no i dużym plusem była mała ilość reklam jeżeli oglądałaś na TVN7:)

golob3k

Ta, może i nie szli w ilość przerywników, ale za to w długość.

TenDrugiGanjalf

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones