Nick CaveI

Nicholas Edward Cave

8,3
1 226 ocen muzyki
powrót do forum osoby Nick Cave

Niezmiernie dziwi mnie tak niska ocena jego twórczości...

Mariee_de_corps

"Jedni artyści mają talent, a drudzy nazwisko, rozgłos i pieniądze."

tyle w temacie. kto nie potrafi docenić twórczość pana Cave'a, sam na tym traci ;)

Mariee_de_corps

Mnie to już dawno temu przestało dziwić. Prawdziwi artyści nie są w dzisiejszych czasach doceniani a to jest artysta przez duże A
...wspaniały muzyk, nowelista, poeta i scenarzysta...ahh :))
Serio gdy byłam o wiele młodsza z uporem twierdziłam, że nigdy nie zostanę fanatyczną fanką (:P) po czym natknęłam się na Nicka Cave'a...zawiodłam się na sobie ;)

inginessa

nie każdy potrafi odkryć takie perełki jak muzyka Pana Cave'a :) Cieszmy się, że nam się to udało. :)

Gem

Na filmwebie oceny już dawno przestały być subiektywny i widać to nie tylko przy ocenach filmów ale także przy reżyserach aktorach. muzykach i innych ludzi kina.
Pozdrawiam

Mariee_de_corps

Na szczęście są jeszcze ludzie którzy doceniają prawdziwych Artystów :-)

użytkownik usunięty
Mariee_de_corps

No umówmy się - ludzie wolą Justina i tym podobne gówno. Przepraszam za wyrażenie, ale nie znalazłem lepszego słowa. Najgorsze jest jednak to, że są nim na każdym kroku "raczeni". Wystarczy chociażby włączyć radio. Osobiście nie zdarzyło mi się usłyszeć ani jednej piosenki Cave'a w radiu (może poza słynnym duetem z Kylie, ale to dawno temu).
A Cave to geniusz... Ciekawe kiedy nowa płyta...

Pamiętam, że kiedyś w Trójce poświęcono całą audycje na jego twórczość, ale było to raczej w godzinach wieczornych (bliżej północy niż 20:00). Jeszcze co najmniej raz udało mi się trafić na pana Cave'a we wcześniej wspomnianym radiu. A jeśli chodzi o te popularniejsze stacje w stylu zetki czy eski, to cóż - jacy słuchacze taki repertuar. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones