Rik Mayall

Richard Michael Mayall

7,4
201 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rik Mayall
utrOne

Nie Richie! tylko nie ty!!!! :( :(


Rick: Why don't you like me?
Vyvyan: Cos you're a complete bastard
Rick: Vyvyan, I'm being serious
Vyvyan: So am I. You're a complete bastard and we all hate you.

krycha101

Na CNN zobaczyłem kilka chwil temu bo na polskich stacjach nic ciekawego nie było akurat...Ja zapamiętam go za totalne szaleństwo z "The Young Ones". "Czarna Żmija" też OK bo "Nasz człowiek w parlamencie" obejrzałem parę odcinków i nie podszedł mi zbytnio.Szkoda :(

utrOne

Przed chwilą przeczytałam na interii tą okropną wiadomość :( jeszcze niedawno oglądałam jego filmy....jeden z moich ulubionych brytyjskich aktorów i odszedł tak wcześnie..wielka ogromna strata :(

utrOne

:(

utrOne

Pamiętam go i jego kompana, Adiego Edmondsona ze świetnego sitcomu "The Bottom" ("Dno") nadawanego w latach 90. przez regionalną TV3. Rewelacyjny serial - w telewizyjnej mizerii, którą nam wtedy serwowano jawił się jako prawdziwy rarytas...

Po jego odejściu Edmondson napisał:
"There were times when Rik and I were writing together when we almost died laughing. They were some of the most carefree stupid days I ever had, and I feel privileged to have shared them with him. And now he's died for real. Without me. Selfish bastard."

utrOne

szkoda... naprawde :-(

utrOne

Aj jaj, dopiero się dowiedziałem. Nie przebije już Dna :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones