Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 240 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf

Jestem strasznie zaniepokojony tym co się z nim dzieje. Cały czas są jakieś skandale z nim związane. Pije alkohol, zażywa narkotyki, pojawiał się z torbą na głowie, potem mówił coś o gwałcie, wystąpił w teledysku do Elastic Heart. Jak czytam to wszystko, to czuję wielki niepokój, jakby coś złego miałoby się z nim stać.

manga_maniak

A co złego jest w tym,że wystąpił w Elastic Heart-zatańczył cudownie,mnóstwo emocji i uczucia,poza tym był już na odwyku i wrócił do formy-coś nie bardzo jesteś w temacie,bez urazy.

Wera_135

Po prostu mi to do niego nie pasowało.

manga_maniak

To cały Shia-uroczo zaskakujący,ale myślę,że po prostu stara się nie stać w miejscu i spoczywać na laurach-że tak powiem i za to go lubię,bo nie jest nudny.

Wera_135

No nudny na pewno nie, ale ja go nie lubię, bo ostatnie wydarzenia robią z niego raczej damskiego boksera (podbicie oka Mii Goth w taksówce w Berlinie) i osobę głęboko zaburzoną... Wolałabym, żeby zaskakiwał w pozytywny, artystyczny sposób. Nigdy nie zrozumiem takich facetów.

Nesna

Nie wiem,nie widziałam,poza tym interesuje mnie wyłącznie jako aktor,a to,że jest atrakcyjny fizycznie z pewnością nie ułatwia mu w aktorskim światku życia,tym bardziej,że podobno jest szczery aż do bólu i za to go lubię.

Wera_135

Wprawdzie Mia Goth nie jest zbyt atrakcyjna fizycznie i ma gęste brwi,ale wciąż próbuje walczyć o swoje miejsce u boku Shii,mimo,że nieraz płacze w samotności i próbuje wciąż wyciągać rękę do zgody,ale coraz bardziej traci siły.Mimo to jest zbyt twarda,by się poddać i to radzi swojej siostrze,by ta walczyła do końca z ciężką chorobą.JUST DO IT...

Wera_135

mam wrażenie, że jesteś lekko upośledzona

yossarian84

hahha, same here. ,,Mia Goth nie jest zbyt atrakcyjna fizycznie i ma gęste brwi" co za wyznacznik atrakcyjności! :') a Mia jest boska.

remedios1969

przeciętna :P

Nesna

w sumie to oboje się pobili, więc czemu tylko jego się czepiasz? :P

Wera_135

Alkohol, narkotyki, odwyk... To jego urocze zaskakiwanie to faktycznie duży powód do dumy i uwielbienia :)

Wera_135

Uroczo zaskakujący? :D Made my day

Wera_135

Jakiś pedofilski ten teledysk. Ha tfu!

manga_maniak

yyyy Korzysta z Zycia???

manga_maniak

Aktualnie (w momencie gdy to piszę) Shia właśnie ogląda wszystkie swoje filmy i streamuje tę aktywność online. Można oglądać go (i tylko go) oglądającego swoje filmy xD

manga_maniak

Jest obecnie wiekszym nazwiskiem niz byl kiedykolwiek wczesniej a jego kariera wyglada dobrze. Mam nadzieje ze wroci do grania na biezaco

użytkownik usunięty
manga_maniak

to rzeczywiscie masz powody do niepokoju ja pier..e ludzie sa poje.i jestes chory lecz sie czubie!

Aha. I to JA jestem czubem...
Po prostu moim zdaniem (a raczej zdaniem przeszłego mnie) Shia strasznie dziwnie się zachowywał, miałem wrażenie, że skończy jak Macaulay Culkin.

manga_maniak

ja tam się w ogóle nie dziwię aktorom , piosenkarzom itd . z tej wyższej pólki że popadają w te całe nałogi . I nie chodzi o to że ich na to stać ( bo na to stać i kogoś kto zarabia średnią krajową ) . Ale w tych profesjach gdzie ludzie są oceniani , non stop narażeni na ciśnienie , presje itd . itp . Do tego dochodzi woda sodowa (która ma prawo uderzyć ) rodzące sie za tym cwaniactwo ( też poniekąd zrozumiane ) a finalnie prózność to i muszą to gdzieś odreagować . Jednym udaje sie w tym wszystkim zachować umiar a drudzy zatracają sie i giną najczęsciej znalezieni w wannie z igłą w żyle .

manga_maniak

Teraz to dopiero mu odwaliło jak wygrał Donald Trump. Obejrzyj sobie jego wybryki na anty-manifestacji. Hasło ''he will not divide us''. KOD się chowa

emmeline37

https://www.youtube.com/watch?v=E7j2WnAw_kA kompletnie mu juz odwala

onet318

dokładnie to ;) trochę rak, trochę smutne

emmeline37

ci ludzie gorzej niz bezmozgie zombie wydzieraja sie do kamery zamontowanej na scianie

manga_maniak

Może lubi brudasów czy coś. Odwaliło mu od narkotyków i tyle.

manga_maniak

ostatnio cos mu od narkotykow sie w glowie poprzestawiało i stał sie "wyznawca" lewicy..

manga_maniak

Pogubił się i może na chwilkę mu odjebało. Co wy wiecie o prawdziwym głodzie i chłodzie

manga_maniak

Stał się amerykańskim kodziarzem.

manga_maniak

https://www.eska.pl/hotplota/news/shia-labeouf-oskarzenia-przemoc-aa-bwjy-ffFt-9 NyB.html

manga_maniak

Ja też pije alkohol i czasem ubieram worek na głowę, zdarza mi się też chodzić do tyłu i zapalić trawkę. Czy powinnam się martwić i siebie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones