Shia LaBeouf

Shia Saide LaBeouf

7,7
28 532 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Shia LaBeouf
kinoman0

Łyknij sobie troche paracetamolu.

eremziom

jakiego 'aktora' fan taka riposta.

kinoman0

Weź pod uwagę, że jaki temat, taka odpowiedź. nie wykazałeś się za bardzo argumentami na potwierdzenie swojej śmiesznej tezy.

eremziom

Shia jest aktorem na prawdę dobrym, w młodym pokoleniu jednym z lepszych.

adam_gutek

No i znowu spadłem z krzesła xD. Nawet jak na to słabe pokolenie to niczym się nie wyróżnia.

neo_angin

tak kur wa mowice a kur wa jakos nie umniecie grac cio ty nie doje bane

TheRaperGoood

błagam kultury....

Co do Twojej odpowiedzi neo_agin to ja nie uważam nowego pokolenia aktorów za jakąś totalną klęskę, tak jak zawsze są lepsi i gorsi. Dla mnie Shia jest świetny, ma oryginalny styl gry.

użytkownik usunięty
TheRaperGoood

Co to w ogóle za argumenty?! Może i nie potrafimy grać, ale też nie musimy, bo nie jesteśmy zawodowymi aktorami. Znaczy się, że tylko aktorzy mogą oceniać grę innych aktorów? Po co zatem ranking Filmwebu i wszystkie te fora?

Wyobraź sobie, że niechcący zaprószyłeś ogień i od niedogaszonego papierosa zajęła się zasłona,koc czy dywan. Nawet jeżeli płomień jest niewielki, to zgodnie z Twoją logiką nie możesz nawet brać się za gaszenie, ponieważ nie potrafisz gasić ognia tak skutecznie jak prawdziwi strażacy. W efekcie chata Ci się sfajczy a Ty wyjdziesz na idiotę. Błąd, już wyszedłeś pisząc powyższy post...

kinoman0

A ile filmów obejrzałeś z jego udziałem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones